Šikmé střechy

Betonové tašky

Pokládáme tašky BRAMAC, KM Beta - nejrozšířenější tašky na českém trhu. Osvědčená kvalita, jednoduchá pokládka, moderní vzhled pro novostavby. Velký výběr barev, velikostí, typů.


Pálené tašky

Pokládáme pálené tašky TONDACH, Röben – pálené tašky – klasika pro české střechy. Kvalita provedení, velký výběr typů a barev včetně elegantních tašek s povrchovou glazurou pro dlouhou životnost. Možnost použití pro všechny typy staveb s předností použitelnosti krytin pro památkově chráněné objekty.


Asfaltové šindele

Pokládáme šindele TEGOLA, IKO, KATEPAL a další druhy dle požadavků zákazníků a projektantů.  Šindele jsou oblíbené pro svoji nízkou hmotnost, rychlost pokládky a velký výběr barev a tvarů šindelů.
Asfaltové šindele jsou vhodné pro všechny střechy s OSB či prkenným bedněním.


Plechové profilované krytiny

Lindab, Borga, Ruukki, Satjam – moderní ocelové profilované krytiny jsou velmi oblíbené pro svoji nízkou hmotnost, příznivou cenu, rychlou montáž, pokládku na latě – odvětraná střecha.
Výběr z velké škály barev umožňuje zákazníkovi vytvořit střechu dle svých představ.
Dlouhé záruční lhůty na materiál a montáž. Vhodné pro novostavby i rekonstrukce střech.


Vláknocementové krytiny

Eternit, Eternit Dacora - pro rekonstrukce střech do památkově chráněných oblastí a historických objektů. Náhražka za dříve používané eternitové střechy s azbestem. Montáž na bednění i latě.

 

  Šikmé střechy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Vytvořil: Tomáš Sedlák.cz | Mapa webu

VILIMOVSKÝ s.r.o.
Smetanova 902
512 51 Lomnice nad Popelkou
+420 603 293 544 info@vilimovsky.cz